Telefon: +48 796 277 788 Email: info@ghostproductions.pl

Marzysz o własnych produkcjach a nie masz czasu na ich tworzenie?
A może jesteś wokalistą i szukasz producenta lub podkładów?Ta oferta jest przeznaczona specjalnie dla Ciebie!


W dzisiejszych czasach nie wystarczy tylko grywać koncerty i występować. Promocja odbywa się głównie w internecie poprzez własną muzykę. Własne produkcje niosą za sobą szereg różnych możliwości i poszerzają Twoje horyzonty, nie czekaj aż konkurencja Cię uprzedzi! Możliwa realizacja praktycznie każdego rodzaju wydawnictwa: od singli poprzez epki, remixy aż do albumów. Utwory wyprodukowane przez firmę ghostproductions były grane zarówno w wielu rozgłośniach radiowych na krajowym podwórku, jak i zagranicą oraz przez znanych dj-ów na Zachodzie. Lądowały również w wielu uznanych wytwórniach.


Oferujemy również współpracę, z wieloma cenionymi wokalistami na terenie całego świata oraz pomoc w odnalezieniu tych pasujących do Twoich produkcji! Wokaliści znajdujący się w naszej bazie wydawali w tak znanych wytwórniach, jak choćby Kontor, czy Spinnin Records oraz Ultra Records i wielu innych. Występowali również na Eurowizji, czy innych znanych festiwalach oraz współpracowali z wieloma znanymi artystami.

Po zrealizowaniu zamówienia utwór jest tylko i wyłącznie Twoją własnością. Zyskujesz pełną anonimowość oraz pomoc w odnalezieniu się na rynku muzycznym. Po resztę szczegółów zapraszamy w dziale faq oraz kontakt.

Spraw by Twoje produkcje zabrzmiały zgodnie

z dzisiejszymi standardami! W ofercie mix oraz mastering produkcji w niemalże każdym gatunku muzycznym.Cena zależna od ilości ścieżek oraz długości nagrania.

MIX I MASTERING

Oferujemy różnego rodzaju intra zarówno do klubów oraz na eventy, jak również na koncerty

i do radio. Oferujemy również wstawki wokalne do piosenek, setów, jak i również jingle radiowe. W ofercie głos męski, bądź żeński.

INTRA I WSTAWKI

Promocja artysty, pomoc w odnalezieniu odpowiedniej wytwórni, marketing.


Po resztę szczegółów zapraszamy w dziale

faq oraz kontakt.

POMOC NA RYNKU MUZYCZNYM